Ferrari Growtech od ponad 50 lat tworzy precyzyjne rozwiązania wspierające proces sadzenia. Założyciel Luigi Ferrari rozpoczął produkcję maszyn w 1961, chcąc usprawnić pracę rolników wprowadził na włoski rynek nowe technologie, które przez lata dopracowywano, aby móc rozbudować działalność firmy i cieszyć się uznaniem na całym świecie. Cel przyświecający producentowi sadzarek to oferowanie klientom produktów o najwyższej jakości, co z łatwością osiągają poprzez innowacyjne rozwiązania oraz procesy ciągłego doskonalenia.

Technologia wysadzania opiera się na precyzyjnych rozwiązaniach, które usprawniają pracę w sezonie, czyniąc ją efektywną i ekonomiczną. Maszyny Ferrari Growtech cechuje szeroki wachlarz możliwości sadzenia, ponieważ nadają się do rozsad o każdym kształcie. Klienci chętnie wykorzystują potencjał sadzarek w takich gatunkach warzyw jak sałata, kalafior, por, brokuł.

Sadzarki do rozsad

Futura

Sadzarka automatyczna model FUTURA – Precyzyjna i automatyczna – taka właśnie jest sadzarka Futura. Tace z sadzonkami są podawane przez jednego operatora do robotów wysadzających, które doskonale rozpoznają puste miejsca w rozsadzie.

Futura twin

Sadzarka automatyczna model FUTURA TWIN – Jest to wersja w której jeden robot wysadzający obsługuje dwa rzędy.

Fmax

Sadzarka mechaniczna FMAX – Uniwersalna sadzarka karuzelowa, która sprawdzi się w każdym rodzaju sadzonek (cienkie jak i bardzo wysokie). Niestraszne jej także warunki glebowe, ponieważ jakość sadzenia jest na najwyższym poziomie zarówno w lekkiej jak i ciężkiej ziemi.

Multipla

Sadzarka mechaniczna MULTIPLA – Sadzarka karuzelowa umożliwiająca redukcję kosztów – jeden operator obsługuje jednocześnie dwa rzędy.

Fx

Sadzarka mechaniczna model FX – Maszyna świetnie się sprawdzi podczas sadzenia mniejszych i cylindrycznych sadzonek o wysokości maksymalnej 15 cm. Została stworzona aby sadzić w wąskich odległościach między rzędami minimum 28 cm, ale może pracować także w większych.

Fx multipla

Sadzarka mechaniczna model FX MULTIPLA – Idealne rozwiązanie na wielkoobszarowe pola, z zachowaniem możliwości pracy w wąskich odstępach między rzędami np. w sałacie czy cebuli.

Sadzarki do bloczków sześciennych

Fastblock

Sadzarka półautomatyczna FASTBLOCK – Sadzarka przeznaczona do wysadzania sadzonek w bloczkach, zapewnia najwyższą precyzję sadzenia.

Sadzarki układające folię

Sadzarki rozciągają i układają polietylenowe jak i biodegradowalne folie, przekłuwając w nich otwory aby wspomóc wzrost sadzonki.

  • FPC

  • FLASH

  • FPA EVOLUTION

  • FPA MULTIPLA

  • FP

Pielniki

REMOLITE – Mechaniczny pielnik

Remoweed

REMOWEED – Pielnik automatyczny umożliwia usuwanie mechaniczne chwastów zarówno między rzędami jak i sadzonkami. Niezwykle precyzyjne czujniki podczerwieni rozpoznają roślinę w rzędzie i pielą przestrzeń wokół niej.