Kilka słów o PROMODIS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy spółdzielnią kupców zrzeszającą niezależne firmy handlowe z Europy, będące jednocześnie współwłaścicielami Promodis – spółki akcyjnej spółdzielni.

Od kiedy funkcjonujemy?

Promodis został założony w 1984 roku we Francji przez 9 firm handlowych. Aktualnie wokół w Promodis zrzeszonych jest ponad 130 firm z 7-miu krajów Europy.

Gdzie działamy i w czym się specjalizujemy?

Poza Polską jesteśmy obecni we Francji, w Hiszpanii, w Portugalii, w Belgii i Luxemburgu oraz w Szwajcarii. Specjalizujemy się w maszynach rolniczych, częściach, akcesoriach i w serwisie.

Co nas wyróżnia, dlaczego Promodis?

Wyróżniają nas koncepty Sklepów Samoobsługowych, Centrów maszyn oraz Serwisów, w których prezentowana jest bardzo szeroka oferta produktów i usług, doradztwo oraz oferty specjalne.

W naszym przypadku szeroka oferta to nie jest tylko slogan. Współpracujemy z dużymi markami zarówno w kwestii maszyn jak i części Posiadamy produkty marki własnej – Diadem, Cargo, Promagro i Formule Direct. Nasze roczne obroty przekraczają 500 mln EUR. W naszej sieci handlowej znajdziecie Państwo zarówno JAKOŚĆ jak i NIEZAWODNOŚĆ oferowaną przez ponad 1200 doświadczonych producentów maszyn i części.

My rozumiemy naszych klientów. Większość naszych pracowników to również rolnicy. Są przeszkolonymi doradcami i dobiorą dla Państwa najlepsze produkty czy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb i uzasadnione ekonomicznie.

W myśl zasady, iż oprócz pierwszej, każdą następna maszynę sprzedaje serwis, nasze serwisy są na naprawdę najwyższym poziomie. Posiadamy wiedzę, narzędzia, warsztaty, ale przede wszystkim posiadamy najlepszych mechaników. Ta inwestycja jest dla Państwa satysfakcji, gdyż głęboko wierzymy, iż najwyższej jakości serwis mechaniczny jest kluczem kompleksowej oferty tak bardzo już zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń wykorzystywanych w rolnictwie.

U nas nie ma ściemy! Jak oferta jest specjalna, to JEST SPECJALNA! Pamiętajcie tylko, iż niestety, ale oferty specjalne są ograniczone w czasie i kiedyś się kończą.